درباره ما

معرفی شرکت

شرکت تجهیز صنعت سانیار سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی در عرصه صنعت کشور به ویژه در زمینه نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید.

این شرکت به واسطه رویکرد متفاوت خود در تأمین تجهیزات، طی سالیان گذشته، پروژه های خرید و تأمین کالا متعددی را با موفقیت در صنایع مختلف به انجام رسانیده و در پروژه های واگذار شده، کاهش قابل توجه هزینه ها و قیمت تمام شده و رضایتمندی مشتریان را به ارمغان آورده است که در همین راستا موفق به کسب مدرک        ISO 9001:2008 در زمینه مدیریت کیفیت و مدرک ISO 10002:2004 در زمینه رضایتمندی مشتری گردیده است.

توانمندی این شرکت عموماً در تامین انواع شیر آلات ، شیرهای کنترلی و متعلقات،  انواع گیج های اندازه گیری دما و فشار و سایر تجهیزات ابزار دقیق از شرکت های سازنده معتبر خارجی و داخلی می باشد، لیکن با اتکا به تجربیات و ارتباطات بین الملی بخش بازرگانی، این شرکت امکان تامین سایر اقلام مورد نیاز این صنعت به صورت خاص و سفارشی را نیز دارا است.

طی سال های گذشته، بخش بازرگانی شرکت تجهیز صنعت سانیار به عنوان مجری فرایند خرید، به همراه کادر فنی متبحر، تمامی تلاش خودرا در جهت تامین کالا از برترین سازندگان جهانی معطوف نموده تا در افزایش بهره وری با ارائه خدمات با کیفیت و نهایتاً رضایتمندی مشتریان خود سهیم باشد.

در همین راستا شرکت تجهیز صنعت سانیار با توجه به نیاز و شرایط موجود ، ضمن همکاری با شرکت های بازرگانی تامین کننده در کشورهای آلمان، ایتالیا، ترکیه، امارات متحده و مالزی، به عنوان شریک تجاری، اقدام به تاسیس و ثبت یک شرکت مستقل ایرانی در کشور ارمنستان نموده و از سال ۲۰۱۵ در جهت تامین و فروش تجهیزات مورد نیاز، راساً و بصورت مستقیم از طریق این شرکت وارد عمل گردیده است.

درحال حاضر این شرکت آماده و مفتخر است که با تامین تجهیزات مورد نیاز مجموعه های مختلف وابسته  به نفت و گاز، به ویژه کارخانه های پتروشیمی و همچنین با ارائه مشاوره فنی تامین کالا در جهت بروز رسانی تجهیزات قدیمی و یا راه اندازی پروژه های جدید، گامی نو در ارائه خدمات به سازمان های ذیربط برداشته تا نقشی کوچک در راستای آبادی و سربلندی میهن عزیزمان ایفا نماید.

تاریخچه شرکت

- ۱۳۸۶ تاسیس شرکت با نام تجهیز صنعت سانیار
- ۱۳۸۸ اخذ نمایندگی انحصاری شرکتهایManomer و HTL
- 1389 تغییر شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص
- ۱۳۹۲ اخذ نمایندگی انحصاری شرکت Polna Corp
- 1393 تغییر محل شرکت به آدرس فعلی
- ۱۳۹۴ اخذ نمایندگی انحصاری شرکت Apollo

چارت سازمانی

مشاهده چارت سازمانی

گواهینامه‌ها

- گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001
- گواهینامه مدیریت کیفیت ISO10002
- گواهینامه ثبت در فهرست منابع شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ICOF
- گواهینامه ثبت در فهرست منابع شرکت ملی نفت ایران NIOC
- گواهینامه ثبت در فهرست منابع مورد تایید انجمن صنفی کارفرمایان پتروشیمی APIC

تاییدیه‌ها و رضایتنامه‌ها

- تقدیرنامه رازی
- تاییدیه پتروشیمی جم
- تاییدیه پتروشیمی خراسان